Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дорогі Дергачівці!

Привітання
22.08.2021
Кожна громада асоціюється з чимось своїм. Транспорт, промисловість, історичні знахідки, талановиті люди. Але іноді усі визначні риси поєднуються в одному місті. І це – Дергачі.
Місто, яке веде свою історію з часів козацтва та зберігає у землі спадщину давніх скіфів. Воно поєднує у собі промисловий потенціал та людські таланти.
Дергачі – місто різних, але надзвичайних людей. Тут народжуються великі музиканти, поети, актори, вчені та державники. Віддані своїй справі та своєму місту. Це – найвища цінність та найбільший привід пишатися.
Сьогодні Дергачівська громада святкує визначну дату. І найбільшою радістю є бути разом з такими відкритими людьми, які бажають розвитку своєму місту. На цьому шляху ми – одна команда, а це означає, що нам вдасться впоратися з усім.
З Днем Дергачівської громади!
Юлія Світлична, народний депутат України
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше