Допомога родинам загиблих українських героїв – це наш обов'язок і одне з найголовніших завдань для Дергачівщини!

05.02.2024

Сьогодні за дорученням начальника Дергачівської МВА Вячеслава Задоренка комунальне підприємство "Постачальник послуг" надало 5 кубічних метрів дров для опалення будинку батькам молодшого сержанта Івана Віценцика, який загинув 21 січня 2024 року у важких боях поблизу Авдіївки.

Шановні родини загиблих оборонців України! У Дергачівській громаді діють соціальні та гуманітарні програми, спрямовані на допомогу вам. Якщо у вас виникають будь-які питання, що перебувають у межах компетенції місцевої влади, ви можете звертатись до відділу соціального захисту Дергачівської міської ради або до Дергачівського гуманітарного центру.

☎️ Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38(05763)30205 (відділ соціального захисту, пн-пт – з 8:00 до 16:00);
+38(067)8072867 (гуманітарний центр, пн-пт – з 8:00 до 16:00).