До вашої уваги ще один фотозвіт з руйнуваннями у Руській Лозовій
✅ Незважаючи на ворожі мінометні обстріли, сьогодні працівникам міської ради разом з волонтерами вдалося евакуювати з села близько 200 осіб. Всього з 29 квітня по 2 травня з Руської Лозової евакуйовано близько 900 людей.
Ми дуже вдячні усім волонтерам, зокрема християнам-баптистам, представникам Церкви «Євангельське Життя» (м. Харків) та Церкви «Хліб Життя» (м. Полтава) за допомогу з евакуацією 👍
![](/storage/news/galleries/a272b84517c6f0be0dbdc3c5a985ccec.jpg)
![](/storage/news/galleries/1774683210c1a5300fcde925d3da3c55.jpg)
![](/storage/news/galleries/882bd5e90c768fc8950509aaf27ec843.jpg)
![](/storage/news/galleries/e77a7d380085582286626d019375b720.jpg)
![](/storage/news/galleries/17b66af87c0ef9a756dc62d17e94238e.jpg)
![](/storage/news/galleries/58bda9ad39d63e585fe9e9fc1101f165.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8d666c67c12896e10c8a15cf5ed8067.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb8d6e696ae4c0bfb856b4b8a5314ba4.jpg)
![](/storage/news/galleries/dbc56f2a64ebc26763ee7ff31df7ef11.jpg)