До вашої уваги нові фотосвідчення руйнувань у Руській Лозовій
Через три тижні після звільнення село перебуває під постійними артилерійським обстрілами з боку окупантів. Ворог також знищував Руську Лозову з танків і за допомогою авіаційних бомбардувань.
У результаті зруйновано дуже багато приватних і багатоквартирних будинків, знищено майже всі об’єкти цивільної інфраструктури.
На фото: воронка від однієї з тяжких авіабомб, знищені адміністративна будівля Русько-Лозівського старостинського округу (колишня сільрада), будинок для людей похилого віку, сільська медична амбулаторія, деякі житлові будинки, зруйнований пам’ятник ліквідаторам ЧАЕС, пошкоджені Русько-Лозівський ліцей і купол Церкви Миколи Чудотворця.
![](/storage/news/galleries/2b22724f54c5c89911c85060bc1434fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/da6eefee950c1552e9039f38c7455ee9.jpg)
![](/storage/news/galleries/628813720d3a95cd41e37232d520577b.jpg)
![](/storage/news/galleries/56c4590a0ea025d07b82dea322fc0667.jpg)
![](/storage/news/galleries/0e39e6607c8ea07bc68b4ac0cf8be5f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/ad19e4e1049c933748e57b2e4120daf3.jpg)
![](/storage/news/galleries/b26b73ca48d2de7b99911231d7402218.jpg)
![](/storage/news/galleries/be6c94b470648ee074e7e8f8bcd2ec7d.jpg)
![](/storage/news/galleries/c7f753f0adeb2d2ebdbb4dad0744b307.jpg)