До вашої уваги фотосвідчення руйнувань у селі Великі Проходи
Новини
На фото: частково зруйновані Великопроходівський ліцей та медична амбулаторія, розбитий багатоквартирний будинок, понівечені автівки окупантів і автомобілі місцевих мешканців.
![](/storage/news/galleries/c838dc558a1d49c77d0fae0ba6172e4a.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac77b6856815ce26d999ef75672e5ff9.jpg)
![](/storage/news/galleries/5230376a31d90c459507412d77d81758.jpg)
![](/storage/news/galleries/11b90ff870c6b3091286825f6e721b63.jpg)
![](/storage/news/galleries/2de0fb362f5567eadd3adbba1078ea86.jpg)
![](/storage/news/galleries/0da7129c822100443252347e42da4ee1.jpg)
![](/storage/news/galleries/9e674bb60ac97a742e0752d3c1e9f0d7.jpg)
![](/storage/news/galleries/a2c14e85fd5d1bac65956df79b51a3c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/14c8f86f4d23c733b7ef79c2d3044bb4.jpg)
На фото: частково зруйновані Великопроходівський ліцей та медична амбулаторія, розбитий багатоквартирний будинок, понівечені автівки окупантів і автомобілі місцевих мешканців.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше