До вашої уваги черговий фотозвіт руйнувань на території Дергачівщини
Новини
Пошкоджені будівлі Слатинської медичної амбулаторії та Слатинського ліцею, підбита російська техніка у Прудянці, зруйновані житлові будинки у Дергачах та Слатине.
![](/storage/news/galleries/575fbbc9d2ec28f6a85444cf4ea55396.jpg)
![](/storage/news/galleries/c12b030d0702187ed10e766a5fc3056b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b654db08fd7137584610767a74b96be4.jpg)
![](/storage/news/galleries/6a8489f863b99e78941f0dd55dd360e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/50a596f458cea3db4563643b80a83bd2.jpg)
![](/storage/news/galleries/a54225d566c9ade0b0e345892364c56f.jpg)
![](/storage/news/galleries/7bda4972fe56a556800b9f59be4e5820.jpg)
![](/storage/news/galleries/6696e36f9789ebe8a5b85e0b6fb1dc0a.jpg)
![](/storage/news/galleries/1b4757d161424f20cbcc1fcabe3bc5c4.jpg)
Пошкоджені будівлі Слатинської медичної амбулаторії та Слатинського ліцею, підбита російська техніка у Прудянці, зруйновані житлові будинки у Дергачах та Слатине.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше