До уваги усіх багатодітних родин, а також мешканців Дергачівської громади, у яких пошкоджене майно внаслідок збройної агресії рф!

05.02.2023

✅ 6-го та 7-го лютого з 10:00 до 13:00 ви маєте змогу отримати матраци, теплі ковдри та подушки, а багатодітні родини – комплекти посуду. Видача відбуватиметься за адресою: м. Дергачі, вул. Садова, 8З (ФОК «Зевс»).

Для отримання допомоги при собі необхідно мати наступні підтверджуючі документи:
▪ Документ про посвідчення особи (паспорт / ID-картка / Є-документ в Дії);
▪ Документ, що посвідчує факт руйнування майна (довідка з поліції або акт обстеження майна відповідною комісією Дергачівської міської ради);
▪ Свідоцтва про народження дітей (для багатодітних родин на отримання посуду).

❗Важливо: матраци, ковдри та подушки видаватимуться тільки тим мешканцям, у яких пошкоджене майно; посуд мають змогу отримати усі багатодітні родини.