До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють рибогосподарську діяльність

26.12.2023

Наказом Мінагрополітики від 11.09.2023 року № 1655, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.12.2023 року № 2090 \ 41146 затверджено форму звітності у сфері аквакультури та інструкцію щодо її заповнення.

Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України «Про аквакультуру» суб’єкти аквакультури зобов’язані подавати звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури».

Суб’єкти господарювання, що здійснюють рибогосподарську діяльність на території Дергачівської міської територіальної громади надають вищезазначену звітність до Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області не пізніше 10.01.2024 року, контактний телефон +38 (063) 216 2322.