До уваги роботодавців Харківщини. Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках
Новини
Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках. Участь роботодавців в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе готувати кадри, необхідні для економічного розвитку та прискорення процесів відновлення України.
Пропонуємо долучитись до опитування за посиланням.
Важлива думка кожного роботодавця!