До міської ради почала надходити інформація про можливе застосування окупантами хімічної зброї
⚠ Сьогодні після чергових обстрілів Дергачів касетними бомбами до міської ради почала надходити інформація про можливе застосування окупантами хімічної зброї, адже протягом дня у місті відчувається смог, а в районах прильотів суттєво погіршення якості повітря.
☣❎ Ми викликали хіміків ДСНС, які взяли проби повітря та підтвердили, що хімічної загрози життю дергачівців немає. Підвищена концентрація подразнюючих речовин в місцях прильотів, імовірно, викликана реагентами, що містяться у касетних снарядах. Але це не хімічна зброя!
❗Дергачівська міська рада закликає громадян бути пильними, перевіряти інформацію, не розповсюджувати плітки, а у випадку погіршення здоров’я від смогу відразу повідомляти про це до ДСНС (📲 101, 112) та служби екстреної медичної допомоги (📲 103)!
![](/storage/news/galleries/638b576818931142967e390a1244cbed.jpg)
![](/storage/news/galleries/65c39e3a080137c52eb8337092afe7c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/632cd085f1a35843fdabade31818ab13.jpg)