До Дергачівської громади привезли Благодатний вогонь

01.05.2021
1 травня, ввечері, у велике свято Великодня до Дергачівської громади прибув Благодатний вогонь з Єрусалиму.
Вячеслав Задоренко передав благодатний вогонь до церков і храмів громади для того, щоб усі жителі могли запалити Святий вогонь у своїх оселях.
Міський голова зазначив: «Прийдешнє свято – найбільше для кожного християнина. Прибуття Благодатного вогню, який зійшов до нас в Єрусалимі, в Храмі Гробу Господнього, це великий знак, що все у нас буде добре. Це знак того, що всі люди повинні жити у злагоді!»