До Дергачівської громади передано обладнання для підключення системи Starlink!

28.03.2022

🌐 Дергачівська міська рада дякує пану Ілону Маску, міністру цифрової трансформації України Михайлу Федорову та народному депутату України Павлу Сушку за надання обладнання для підключення до системи Starlink!

🛰 Тепер виконавчі органи Дергачівської громади матимуть стабільний доступ до супутникового інтернету для реалізації посадових обов’язків.

🌐 Dergachiv City Council thanks Mr. Elon Mask, Minister of Digital Transformation of Ukraine Mykhailo Fedorov and People's Deputy of Ukraine Pavlo Sushko for providing equipment for connection to the Starlink system!

🛰 Now the executive authorities of the Dergachiv community will have stable access to satellite Internet to implement official duties.