До Дергачівської громади надійшла нова партія комплексних боксів продовольчої допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

05.07.2022

Сьогодні до Дергачівської громади надійшла нова партія комплексних боксів продовольчої допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста 🤝

Ці бокси будуть видаватися додатково до планової двотижневої гуманітарної допомоги наступним категоріям громадян, що перебувають на обліку соціальних служб Дергачівської міської ради:
▪️ самотнім пенсіонерам;
▪️ інвалідам;
▪️ багатодітним сім’ям (один пакет на сім’ю).

Ми намагаємось розподіляти допомогу від Червоного Хреста поступово на окремі населені пункти. Це продиктовано зручністю логістики.

☑️ Передусім нова партія допомоги розрахована на мешканців Ємців, Замірців, Шовкоплясів, Болибоків, Масліїв, Білашів, Семенівки та частково Дергачів. Отримати пакети можна буде на точках видачі гуманітарної допомоги.

🧺 До складу продовольчого боксу входять борошно, цукор, сіль, рисова та гречана крупи, макарони, чай, соняшникова олія, томатна паста, консерви.

☎️ Телефон для довідок: 0678072867 (з понеділка по суботу з 8:00 до 14:00).