Для мешканців Токарівки та Гоптівки встановлено банкомат видачі готівки

21.12.2021

За підтримки депутата Дергачівської міської ради від Блоку Світличної «Разом!» Ігоря Нікольченка та за допомоги голови громади Вячеслава Задоренка відповідно до домовленостей з Ощадбанком були виконані всі умови для встановлення та безпечної роботи банкомату.

💸Банкомат працює в адміністративній будівлі старостинського округу за адресою: с. Гоптівка, вул. Шкільна, 7.

⏰Графік роботи: з понеділка по суботу з 8:00 до 18:00.