Дергачівську громаду з робочим візитом відвідав заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова Михайло Харнам

03.12.2023

🏗 Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з Михайлом Харнамом оглянули хід аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах, які відбудовуються за рахунок співфінансування з фонду ліквідації наслідків збройної агресії та бюджету громади. Це адмінбудівля і 10 багатоквартирних будинків у Руській Лозовій, а також 17 двоповерхівок та приміщення Центру первинної медико-санітарної допомоги в Дергачах.

Наразі усі багатоквартирні будинки у Дергачах та 3 з 10 в Руській Лозовій перебувають на завершальній стадії ремонту. Там закінчуються штукатурні, фасадні роботи, облаштовуються підвали, сходи та під’їзди. В адміністративній будівлі Русько-Лозівського старостинського округу та дергачівському Центрі первинної медико-санітарної допомоги тривають гідроізоляційні роботи, влаштовуються інженерні мережі, незабаром розпочнуться покрівельні роботи; у 2024 році ці об’єкти буде введено в експлуатацію, і наші люди будуть отримувати соціальні послуги в сучасних комфортних умовах.

Дякуємо Харківській обласній військовій адміністрації за потужну підтримку у відновленні Дергачівської громади! Разом зробимо ще більше! 🤝🇺🇦