Дергачівську громаду відвідала народний депутат України Юлія Світлична
Новини
23 березня до міста Дергачі з візитом завітала народний депутат України Юлія Світлична разом з очільниками сусідніх громад – Золочівським селищним головою Віктором Коваленком та Солоницівським селищним головою Андрієм Литвиновим.
Спільно з керманичем Дергачівської громади Вячеславом Задоренком колеги обговорили поточний стан справ у Харківському районі.
![](/storage/news/galleries/63b4b9c41e319d4c8ced6acb44b96536.jpg)
![](/storage/news/galleries/4962b5e3182d8df324bc457fb8137799.jpg)