Дергачівські рятувальники отримали пожежну машину від німецьких партнерів
🧑🚒 Щодня дергачівські рятувальники піклуються про безпеку громадян. Їхніми зусиллями розміновуються території, ліквідуються пожежі, рятуються люди з-під завалів після обстрілів. Робота в небезпечних умовах потребує максимально злагоджених дій. Якщо раптом техніка вийде зі строю, її треба буде оперативно замінити іншою.
🚒 Тому вчора за сприяння радника Дергачівського міського голови Євгена Котенка друзі Дергачівщини Сергій Жадан та Олег Абрамичев передали на потреби Харківського районного управління ГУ ДСНС пожежну машину, надану німецькими партнерами з берлінського ПЕН-центру.
Цей автомобіль – символ міцної підтримки наших друзів, яку отримує Дергачівщина з початку повномасштабної війни! Разом переможемо!
![](/storage/news/galleries/40c96a49e83ae0c555fe210dcf075e51.jpg)
![](/storage/news/galleries/69a52f312cb1dcc538f624f17fdfb0e4.jpg)
![](/storage/news/galleries/60aaee6ee781fb6510c2cd03db655893.jpg)