Дергачівський район електричних мереж повідомляє про відключення електроенергії в місті Дергачі

Шановні мешканці дергачівщини!

Дергачівський район електричних мереж повідомляє про відключення електроенергії 12 листопада з 9-00 до 16-00 в місті Дергачі по наступним вулицям:

ТП-26: вул. Центральна, № 1,3,5,7,9,11,13,14, вул. Леонова, пров. Леонова, пров. Дружби, пров. Театральний, пров. Дружби.

ТП-27 : вул. Центральна, №10,12,15,16,17,18.

ТП-29 :пров. Гайдамацький, вул. Польова, вул. Папаніна, вул. Трудова, вул. Сєдова, вул. Вишнева, вул. Центральна, вул. Щаслива, пров. Слобідський, пров. Сєдова, пров. Панфілова, в-д Гайдамацький, пров. Семенський.

ТП-30 : вул. Сонячна, вул. Весняна, вул. Вишнева, вул. Абрикосова, пров. Футлярний.

ТП-31: пров. Залізничний.

ТП-36 : вул. Центральна, вул. Трудова, вул. Леонова, вул. Сєдова, вул. Залізнична, в-д Залізничний, в-д Кошового.

ТП-40 : вул. Залізнична, пров. Семенський.

ТП-99 : вул. Місячна, вул. Степова, вул. Перемоги, пров. Козацький.

ТП-231 : вул. Центральна, №19,20,21,22-25,1-б.