Дергачівське відділення АТ «Харківгаз» повідомляє про планове відключення газопостачання в селі Шовкопляси
За інформацією, наданою АТ «ХАРКІВГАЗ», 8 листопада в рамках підготовки об’єктів системи газопостачання Дергачівської громади до сталого функціонування в період опалювального сезону 2021-2022 рр. буде проведено заміну ШГРП у селі Шовкопляси (район «Бугайка»). На час проведення робіт з 08:00 по 17:00 частково буде припинено розподіл природного газу мешканцям села Шовкопляси по вулиці 1 Травня (6 клієнтів).
Відновлення газопостачання в домоволодіння буде здійснено в разі вільного доступу до газового вводу та приладів працівникам AT «Харківгаз» для подачі газу та інструктажу з безпечною використання газу в побуті.
Відповідальний представник Дергачівського відділення AT «Харківгаз» – старший майстер Гавриляка Олександр Миколайович (☎: 380674061015)