Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дергачівське відділення АТ «Харківгаз» повідомляє про планове відключення газопостачання в селі Шовкопляси

Анонс події
06.11.2021

За інформацією, наданою АТ «ХАРКІВГАЗ», 8 листопада в рамках підготовки об’єктів системи газопостачання Дергачівської громади до сталого функціонування в період опалювального сезону 2021-2022 рр. буде проведено заміну ШГРП у селі Шовкопляси (район «Бугайка»). На час проведення робіт з 08:00 по 17:00 частково буде припинено розподіл природного газу мешканцям села Шовкопляси по вулиці 1 Травня (6 клієнтів).

Відновлення газопостачання в домоволодіння буде здійснено в разі вільного доступу до газового вводу та приладів працівникам AT «Харківгаз» для подачі газу та інструктажу з безпечною використання газу в побуті.

Відповідальний представник Дергачівського відділення AT «Харківгаз» – старший майстер Гавриляка Олександр Миколайович (☎: 380674061015)

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше