Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дергачівське управління Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості інформує про можливість отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу

Корисна інформація
19.09.2023

До уваги заявників-отримувачів грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни або членам їх сімей!

Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо заповнення документів, необхідних для участі в програмі, а також щодо ведення бізнесу отримувачами, які фактично отримали грант.

Для отримання детальної консультації чекаємо Вас за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня 8-А (2 поверх), або за тел.: 0635618646 – Марина Володимирівна.

 

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше