Дергачівське управління Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості інформує про можливість отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу
До уваги заявників-отримувачів грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни або членам їх сімей!
Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо заповнення документів, необхідних для участі в програмі, а також щодо ведення бізнесу отримувачами, які фактично отримали грант.
Для отримання детальної консультації чекаємо Вас за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня 8-А (2 поверх), або за тел.: 0635618646 – Марина Володимирівна.
![](/storage/news/galleries/9faef92883c5ddd36b0f1bf7e255c1bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/eca80d04fa844406d99397d74c0f2b5e.jpg)