Дергачівська центральна лікарня отримала потужну підтримку у вигляді автомобіля швидкої допомоги, а також медичних засобів
🚑 Сьогодні Дергачівська центральна лікарня отримала потужну підтримку у вигляді автомобіля швидкої допомоги, а також медичних засобів (стерильних одноразових халатів, медичних масок тощо)
Це стало можливим завдяки волонтерській команді харків’янки Олени Федорової та німкені Єви Альбрехт.
У рамках проєкту «Швидка допомога» ми передали волонтерам понівечену російськими снарядами стару медичну автівку, на якій на початку повномасштабного вторгнення рф здійснювались евакуаційні рейси з небезпечних місць Дергачівської громади. Потрапивши під обстріл, автівка була виведена з ладу. Розстріляну «швидку» презентували у Києві, Вільнюсі, а також планують презентувати в інших європейських столицях як символ незламності українського народу у боротьбі з агресором. Натомість наша лікарня отримала сучасну карету швидкої.
Щиро дякуємо нашим друзям-волонтерам за надважливу допомогу Дергачівщині та за публічну демонстрацію наслідків російської агресії проти України у державах Євросоюзу!
![](/storage/news/galleries/b7a95e98d565c25d81b1a14b01b68f8a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/0cb6daab4dbc97f7eb425c7552f393da.jpeg)