Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Роботодавцю – компенсація, безробітному – робоче місце

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Саме тому актуальним напрямком в роботі центру зайнятості з роботодавцями району, є компенсація у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Право на компенсацію єдиного соціального внеску має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці або роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва та працевлаштовує на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (05763)2-00-31