Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Сучасний інструмент пошуку роботи

Одним з головних інструментів пошуку роботи на сьогодні є резюме. Це документ, в якому шукачу потрібно описати свій досвід, освіту, а також навички, знання та досягнення. Без резюме знайти роботу значно важче. Запам’ятайте, на читання кожного резюме роботодавець витрачає менше хвилини. Тому важливо відразу привернути до себе увагу, зацікавити його й спонукати призначити вам співбесіду. При створенні резюме потрібно пам'ятати про те, що воно стане вашою візитівкою й має виділяти вас з усього потоку людей, які шукають роботу.

Виділяють три основні види резюме:

- хронологічне;

- функціональне;

- комбіноване.

Рекомендуємо ознайомитися з цікавою відео-інструкцією по створенню резюме на освітньому порталі державної служби зайнятості за посиланням https://skills.dcz.gov.ua/.../stvorennya-rezyume-na-sajti/

Якщо вам потрібна допомога у складанні резюме, звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А (2й поверх).