Дергачівська міська військова адміністрація передала на потреби 113-ї бригади ТРО ЗСУ екскаватор-навантажувач, оргтехніку, ноутбуки, планшети, фотоапарати та інше електронне устаткування
Вже майже рік як Дергачівська громада вільна від російських окупантів, але ворог не припиняє тероризувати наших людей і обстрілювати прикордонні населені пункти, особливо Козачу Лопань, Ветеринарне, Шевченка, Гранів. Тому Дергачівська військова адміністрація надає посильну допомогу Силам оборони України, що захищають північні рубежі Харківщини від зазіхань агресора.
🚜 Сьогодні начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко передав на потреби 113-ї бригади територіальної оборони комунальний екскаватор-навантажувач Mecalac TLB 870, який використовуватиметься для будівництва та укріплення оборонних ліній на кордоні.
🖨💻 Окрім цього, відповідно до запиту командування 113-ї бригади Дергачівська міська рада здійснює закупівлю оргтехніки, ноутбуків, планшетів, фотоапаратів та іншого електронного устаткування.
💰 Загальна сума цієї підтримки становить 6 800 000 грн, з яких 5 500 000 грн – вартість екскаватора.
Міцна підтримка з тилу – запорука успіхів на передовій! Допомагаємо ЗСУ разом!
![](/storage/news/galleries/ac08082ed38a4cc4a089f338cd5980ed.jpg)
![](/storage/news/galleries/87962f33794f1224be4cae650e824852.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb8e7a952ae20e6666580f6c26c318d9.jpg)
![](/storage/news/galleries/86f1d9e5ba4961649d1c40ec515b8246.jpg)