Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дергачівська міська рада та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним, близьким і колегам у зв'язку зі смертю Солоницівського селищного голови (2010-2020 рр.) Шабатька Василя Івановича.

Новини
11.02.2021

За роки самовідданої, сумлінної праці Василь Іванович зробив вагомий внесок у розвиток Солоницівської селищної ради та Дергачівщини.
Усім, хто знав Василя Івановича, завжди не вистачатиме його широкої душі, людяності, справедливості, щирості, чуйності. Теплі спогади і світла пам'ять про нього - єдине, що може заповнити порожнечу від втрати.
Світла пам'ять про фахівця своєї справи, талановитого керівника, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях. З глибокою скорботою,
Вячеслав Задоренко.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше