Дергачівська міська рада проводить громадське обговорення кандидатури старости Прудянського старостинського округу

Анонс події
19.10.2021

Дергачівський міський голова вносить на розгляд мешканців Прудянського старостинського округу (смт Прудянка, с. Цупівка, с. Шаповалівка) кандидатуру МꞌЯЧИКОВА Євгена Олеговича на посаду старости Прудянського старостинського округу.

Розпорядження міського голови від 13 жовтня 2021 року № 269 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Прудянського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Дергачівської міської територіальної громади.

Громадське обговорення відбудеться у формі громадських слухань громадян Прудянського старостинського округу Дергачівської міської ради, а саме:

19 жовтня 2021 року о 16.00 год. на території Прудянського сільського клубу (вул. Магістральна, буд. 2, смт Прудянка);

20 жовтня 2021 року о 16.00 год. на території комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської міської ради Харківської області (вул. Шкільна, буд.1, с. Цупівка).

Відповідальна особа – ОНОПРІЄНКО Вікторія Олексіївна.

Контактні дані, за якими можливо отримати консультації з питань громадських слухань кандидатури старости Прудянського старостинського округу: тел. 096-180-10-25, адреса електронної пошти: prudiancka.sel.rada@ukr.net.

Мешканцям Прудянського старостинського округу для реєстрації та участі у громадських слуханнях необхідно при собі мати паспорт громадянина України.