Дергачівська міська рада продовжує співпрацювати з Укрпоштою у питаннях виплати пенсій та інших соціальних коштів готівкою нашим мешканцям
Люди отримують державні виплати у дергачівському відділенні 62302, у санаторії «Бермінводи», а також в інших місцях, де є змога реалізувати цей процес. Так, 5 серпня в одній з харківських лікарень свою пенсію отримала евакуйована жителька Руської Лозової, яку відвідали перший заступник міського голови Костянтин Лизлов спільно з представниками Укрпошти.
Дякуємо Укрпошті за підтримку! Розраховуємо на подальшу співпрацю на благо наших людей!