Дергачівська громада простилася з Олексієм Варичем, воїном 92-ї окремої механізованої бригади

Чергова сумна новина спіткала Дергачівщину

Сьогодні наша громада простилася з Олексієм Варичем, воїном 92-ї окремої механізованої бригади, який героїчно загинув 24 лютого у боях поблизу Куземівки, що на Луганському напрямку.

Олексій – корінний мешканець нашого міста. У червні минулого року він вступив до лав ЗСУ, де отримав спеціальність навідника гранатометного взводу.

На момент гибелі чоловіку було 45 років. Десятки людей прийшли вшанувати героя на Солофонівське кладовище. В Олексія залишались дружина Олена, 20-річний син Максим та 19-річна донька Дар'я.

Дергачівці пам'ятатимуть тебе як добру, хоробру, порядну і щиру людину!

Спочивай з миром, друже! 🕯