02.09.2023

Учора Дергачівська громада простилася з Данилом Вагановим, бійцем 228-го батальйону 127-ї окремої бригади територіальної оборони.

Данило народився і все життя прожив у Дергачах, навчався у Дергачівському ліцеї №2, а після здобуття середньої освіти вступив до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ).

З початком повномасштабного вторгнення хлопець відразу приєднався до Збройних сил України, пішовши добровольцем на фронт 28 лютого 2022 року. Данило брав участь у боях за оборону Києва та Харкова, звільняв Сумську область, обороняв Троїцьке та Торецьк на Донбасі.

Данило Ваганов був надзвичайно мужньою та відповідальною особистістю, справжнім патріотом, мав високе почуття справедливості. На момент гибелі йому було всього 20 років. Українського захисника поховали на Алеї Слави на Харківському кладовищі №18.

Щиро співчуваємо рідним та близьким героя з приводу тяжкої втрати! Нехай душа Данила віднайде вічний спокій у Царстві Небесному 🕯