Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дергачівська громада попрощалася з Валерієм Завгороднім, військовим Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Новини
28.02.2023

Дергачівська громада попрощалася з Валерієм Завгороднім, військовим Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, який трагічно загинув 26 лютого внаслідок тяжкого вогнепального поранення на одному з напрямків фронту.

Валерій народився у Дергачах, своє дитинство та більшу частину життя провів у нашому місті. Протягом трьох останніх років проживав у Харкові разом зі своєю дружиною Анастасією.

На момент гибелі захиснику України було 25 років. Сьогодні десятки людей прийшли попрощатися з загиблим на Піщанське кладовище.

Пам’ять про хоробрість, людяність та щирість Валерія назавжди залишиться з нами.

Спочивай з миром, герою! 🕯

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше