Дергачівська громада попрощалася з Валерієм Завгороднім, військовим Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України
Дергачівська громада попрощалася з Валерієм Завгороднім, військовим Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, який трагічно загинув 26 лютого внаслідок тяжкого вогнепального поранення на одному з напрямків фронту.
Валерій народився у Дергачах, своє дитинство та більшу частину життя провів у нашому місті. Протягом трьох останніх років проживав у Харкові разом зі своєю дружиною Анастасією.
На момент гибелі захиснику України було 25 років. Сьогодні десятки людей прийшли попрощатися з загиблим на Піщанське кладовище.
Пам’ять про хоробрість, людяність та щирість Валерія назавжди залишиться з нами.
Спочивай з миром, герою! 🕯