Дергачівська громада отримала зарядні станції, сонячну батарею та павербанки від спільноти українців з Ґетінґену

22.01.2023

З початку війни багато наших співгромадян з тих чи інших причин були вимушені виїхати за кордон. Однак вони не забувають про свою Батьківщину, навпаки – гуртуються і активно допомагають нашій економіці, армії та звичайним людям, що постраждали внаслідок російської агресії.

Єдність попри кордони і будь-які перепони – це показник духу української нації!

Дякуємо українцям з Ґетінґену та Німеччини загалом, українцям з Британії, Польщі, Франції, з країн Прибалтики, із Чехії, Словаччини, Норвегії, Італії, США, Канади, Туреччини та багатьох інших держав за вашу допомогу! Завдяки вам ми вистоїмо і переможемо!