Дергачівська громада отримала зарядні станції, сонячну батарею та павербанки від спільноти українців з Ґетінґену
З початку війни багато наших співгромадян з тих чи інших причин були вимушені виїхати за кордон. Однак вони не забувають про свою Батьківщину, навпаки – гуртуються і активно допомагають нашій економіці, армії та звичайним людям, що постраждали внаслідок російської агресії.
Єдність попри кордони і будь-які перепони – це показник духу української нації!
Дякуємо українцям з Ґетінґену та Німеччини загалом, українцям з Британії, Польщі, Франції, з країн Прибалтики, із Чехії, Словаччини, Норвегії, Італії, США, Канади, Туреччини та багатьох інших держав за вашу допомогу! Завдяки вам ми вистоїмо і переможемо!
![](/storage/news/galleries/3779a05b53ecf158e593691c81994b83.jpeg)
![](/storage/news/galleries/fd95a7540405ab9bb2313851f6966f63.jpeg)