Дергачівщина вітає Президента України Володимира Зеленського з днем народження!
У сильної держави не може бути слабкого народу, у сильного народу не може бути слабкого лідера. Володимир Зеленський став справжнім лідером нашої нації і живим символом незламності українського духу!
У 2019 році український народ зробив свій вибір і сьогодні увесь цивілізований світ захоплюється рішучістю Верховного Головнокомандувача Збройних сил України.
Володимире Олександровичу, нехай Господь обороняє Вас від усіх негараздів, а думки про щасливе майбутнє українських дітей надихають на боротьбу з нашим історичним ворогом!
Не маємо жодних сумнівів у тому, що ця боротьба приведе українську націю до омріяної Перемоги!
З днем народження, пане Президенте! Щиро пишаємось, завжди підтримуємо і обов’язково переможемо!