Дергачівщина простилася з Олександром Грушком, стрілцем-снайпером 54-ї окремої механізованої бригади, який героїчно загинув у боях на Луганському напрямку, захищаючи українську незалежність
Сьогодні Дергачівщина простилася з Олександром Грушком, стрілцем-снайпером 54-ї окремої механізованої бригади, який героїчно загинув у боях на Луганському напрямку, захищаючи українську незалежність.
Олександр народився у Безруках і провів дитинство у Слатиному. Близько десяти років тому він переїхав до Козачої Лопані, де одружився і щасливо жив у шлюбі зі своєю жінкою Ольгою. Після вторгнення російської армії на Дергачівщину молода сім’я опинилася під окупацією, а після звільнення громади у вересні подружжя виїхало з Козачої Лопані до батьків у Слатине, після чого Олександр вступив до лав ЗСУ і пішов боронити Батьківщину на фронт.
Цього року Олександру мало виповнитися 30 років. Він був добрим і чесним чоловіком, справжнім патріотом і зразковим сім’янином. Десятки людей прийшли попрощатися з ним на кладовище по провулку Семенському у Дергачах.
Спочивай з миром, герою! Пам’ять про тебе житиме в наших серцях! 🕯