Дергачівщина передала оборонцям України чергову допомогу на 1,6 млн грн!

10.01.2024

Дергачівська громада продовжує реалізацію програми підтримки Збройних сил України. На запит 142-ї окремої піхотної бригади з бюджету громади було придбано:
🔹15 багатофункціональних пристроїв для друку
🔹30 ноутбуків
🔹40 інтернет-телефонів для зв’язку через IP
🔹10 маршрутизаторів
🔹5 мережевих адаптерів для старлінків
🔹4 планшети
🔹а також конектори, оптичні кабелі, телескопічні щогли й інше корисне устаткування.

Це обладнання необхідне для забезпечення стабільного зв’язку на фронті і для роботи ситуаційного центру 142-ї ОПБр. Загальна сума допомоги складає 1 599 460 грн.

Працюємо на перемогу разом! Слава ЗСУ!