Дергачівщина отримала чергову потужну підтримку у вигляді генераторів MXR 4500 i від французьких підприємців з об'єднання «Теслярі Франції для народу України»
Ці генератори були доставлені до нашої громади тимчасово повіреним у справах Посольства Франції в Україні Бенжаменом Рорігом, економічним радником Фредеріком Таддеї, директором видання спеціалізованого журналу «Verre et Protections Mag» Жан-Батістом Брассером та начальником Харківської РВА Володимиром Усовим.
Вони будуть використані на потреби адміністративних установ, зокрема комунальних та медичних закладів, для забезпечення безперебійної роботи у випадку можливого блекауту.
Висловлюємо величезну вдячність нашим французьким партнерам, керівництву Харківської РВА, а також начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову за сприяння у життєзабезпеченні Дергачівської громади!
Разом до перемоги!
![](/storage/news/galleries/2c3369d398694042cd2074c584d96d38.jpg)
![](/storage/news/galleries/b734b631fcbcd33852a54ac620c95152.jpg)
![](/storage/news/galleries/7d43a405bf8b6effc1bc0689b83f55ac.jpg)