Дергачівщина надала черговий пакет підтримки українським захисникам на понад 2,6 млн грн!

13.02.2024

Важливо, щоб наші військові частини мали гідне матеріально-технічне забезпечення. Для цього відповідно до запитів військових частин Дергачівською міською радою було передано:

🔹10 багатофункціональних пристроїв для другу Canon та 25 столів-трансформерів для 113-ї окремої бригади ТрО ЗСУ;

🔹12 наметів 5400х10000х2800 см з обігрівачами та візок з інструментом на 5 секцій для 225-го окремого штурмового батальйону ТрО ЗСУ.

💰 Устаткування придбано з бюджету Дергачівської громади за програмою підтримки Збройних сил України у 2023 році. Загальна сума цього пакету допомоги складає 2 635 700 грн.

Підтримуємо українське військо разом! Слава Україні!