Дергачі відвідав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов
Разом з очільником області та його заступником Михайлом Харнамом ми проінспектували об’єкти інфраструктури, які ремонтуються завдяки спільному фінансуванню з обласного та місцевого бюджетів. Це багатоквартирні будинки на вулицях Центральній та 23 Серпня, а також частина автошляху Дергачі – Дворічний Кут вздовж вулиці Матюшенка.
Аварійно-відновлювальні роботи двоповерхівок у мікрорайонах «Посьолок» та «Піски» тривають повним ходом. До кінця літа ми плануємо повністю реконструювати 8 будинків на Центральній та 9 на 23 Серпня. Тим часом основні дорожні роботи на Матюшенка вже завершено: фахівцями держпідприємства «Дороги Харківщини» замінено 1,5 км асфальтного полотна від площі Перемоги до підйому на гору Солофонку.
Щиро вдячний Олегу Васильовичу та керівництву Харківської області за потужну підтримку у відновленні Дергачівщини! Далі – буде більше! І ми зробимо це разом! 🤝
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/4f9f6e2c6c51462e54d82f6f7436de8e.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb83cc424f703b8c087279caaddf5a71.jpg)
![](/storage/news/galleries/69ab151183bc608eb05efa742c8d0885.jpg)
![](/storage/news/galleries/954641238ae847616d992138cbb799c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/f297a8fcc9debdf9c1e73f865337136b.jpg)
![](/storage/news/galleries/1155bda9bf43d8f96679ce40fd7eadf9.jpg)