Дергачі відвідав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов

08.06.2023

Разом з очільником області та його заступником Михайлом Харнамом ми проінспектували об’єкти інфраструктури, які ремонтуються завдяки спільному фінансуванню з обласного та місцевого бюджетів. Це багатоквартирні будинки на вулицях Центральній та 23 Серпня, а також частина автошляху Дергачі – Дворічний Кут вздовж вулиці Матюшенка.

Аварійно-відновлювальні роботи двоповерхівок у мікрорайонах «Посьолок» та «Піски» тривають повним ходом. До кінця літа ми плануємо повністю реконструювати 8 будинків на Центральній та 9 на 23 Серпня. Тим часом основні дорожні роботи на Матюшенка вже завершено: фахівцями держпідприємства «Дороги Харківщини» замінено 1,5 км асфальтного полотна від площі Перемоги до підйому на гору Солофонку.

Щиро вдячний Олегу Васильовичу та керівництву Харківської області за потужну підтримку у відновленні Дергачівщини! Далі – буде більше! І ми зробимо це разом! 🤝

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко