Депутат Дергачівської міської ради Ігор Нікольченко, староста Токарівського округу Вікторія Колодочка та представники Укрпошти здійснили спільний виїзд до Токарівського старостинського округу
Новини
В рамках гуманітарної місії мешканці сіл Кочубеївка, Гоптівка, Токарівка, Токарівка Друга та Дубівка отримали продовольчу допомогу, а Укрпошта виплатила довгоочікувані пенсійні кошти місцевим пенсіонерам.
Вкотре дякуємо Укрпошті за співпрацю!
![](/storage/news/galleries/0a5da86fbd6a6aa06bedaeafb959c9da.jpeg)
![](/storage/news/galleries/d9593d46a39a58963eb5bc5034f9ec59.jpeg)
![](/storage/news/galleries/77fe1b4bb8286f7b0e46fdffbb1441ba.jpeg)