Бійці дергачівської тероборони отримали позашляховик для виконання завдань із захисту громади!
Новини
Міська рада та очільник Дергачівщини Вячеслав Задоренко висловлюють надзвичайну вдячність Олегу Абрамичеву, Сергію Жадану, Михайлу Озерову та усій їхній волонтерській команді за допомогу у придбанні автомобіля Kia Sorento, який допоможе нашим хлопцям якісно виконувати бойові завдання!
Дергачівщина – це Україна! Разом переможемо!
![](/storage/news/galleries/e9e65c3a5d31a3dee1b5aecd401bc6fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/c03fb1a52e1340179d64fe406b7306ca.jpg)
![](/storage/news/galleries/35bca3b3a90730a4ceafcb5f261e8037.jpg)