АТ «Харківобленерго» інформує про часткове відновлення електропостачання у Малих Проходах
Фахівці Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" заживили понад 50% точок обліку в деокупованому селі Малі Проходи Харківського району. Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, світла тут не було з початку війни.
За його словами, щоб розпочати відновлення, треба було пройти довгий шлях разом з саперами, адже високовольтна повітряна лінія, яка живить населений пункт, має протяжність 36 км.
💬 "Село було окуповано з перших хвилин війни: росіяни зайняли Малі Проходи вже о 5 ранку. Після довгої окупації тут залишилося багато вибухівки. Це і протитанкові міни, і міни "Пелюстка". Розтяжки знаходили навіть на наших електроопорах", – зазначив Володимир Климчук.
Він підкреслив, що рівень пошкоджень електромереж у Малих Проходах значний – до 50%. Фахівцям Дергачівського РЕМ допомагають колеги з інших районів.
Напругу вже подали на одну з трьох підстанцій, що дало змогу заживити 235 точок обліку. Роботи з відновлення тут триватимуть ще декілька тижнів.
![](/storage/news/galleries/2361e3439a6233be261ca8282742ec1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/907623bb595b6b9afb54662f9877dc01.jpg)
![](/storage/news/galleries/a6c8e8e3093ea42cc599ae16af0a9fc9.jpg)
![](/storage/news/galleries/11b40a2f964e3d66b971544dfd66c426.jpg)
![](/storage/news/galleries/5bbc31b173b650329a372bf8ef5c1552.jpg)