Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

АТ “Харківобленерго” інформує

Корисна інформація
13.04.2021

Пам’ятка споживача АТ «Харківобленерго» 

ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ – ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ!

У місті  Харкові та Харківській області останнім часом збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. 

НАГАДУЄМО: ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ!

Унаслідок безвідповідального поводження з вогнем трапляються випадки пошкодження повітряних ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій та інших енергетичних об’єктів.

УВАГА! За необережне поводження з вогнем передбачені адміністративні санкції, а у випадках, що призвели до тяжких наслідків, – кримінальна відповідальність!

Категорично забороняється розпалювати вогнища чи палити суху траву та гілки під лініями електропередачі та поблизу трансформаторних підстанцій!

Ви повинні знати, що самостійне гасіння електроустаткування небезпечне для життя, тому у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

У випадку виникнення пожежі поблизу ліній електропередачі або електроустаткування слід також додатково повідомити АТ «Харківобленерго» за цілодобовими телефонами гарячої лінії:

- 057-34-24-413,

- 067-23-40-413,

- 063-05-40-413,

- 050-05-40-413.

Пам'ятайте! Пожежу легше попередити, ніж загасити! Дотримання правил пожежної безпеки – це обов’язок кожного. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров'я своє та ваших рідних і близьких!

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше