9 серпня відбулася позачергова XXVІІІ сесія Дергачівської міської ради VIII скликання
🎦 Сесія проходила в режимі відеоконференції. В її роботі взяли участь 19 депутатів. У процесі роботи розглянуто і прийнято 6 питань порядку денного.
З основного на сесії 👇
💰📈 Затверджено Програму фінансової підтримки КП «Постачальник послуг» на 2022-2024 роки, внесено доповнення до Програми фінансової підтримки КП «Дергачікомунсервіс» на 2022 рік, внесено зміни до бюджету Дергачівської громади на поточний рік. Згідно з цими рішеннями, на наші основні комунальні підприємства в умовах війни виділяються додаткові кошти:
✅ на КП «Дергачікомунсервіс» - 3 млн грн;
✅ на КП «Постачальник послуг» - 93 тис. грн;
✅ на комунальні некомерційні підприємства різних форм власності - 100 тис. грн.
☑ Депутатами Дергачівської міської ради погоджено розпорядження міського голови Вячеслава Задоренка про призначення Ніни Іваненко на посаду директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на період дії воєнного стану в Україні.
![](/storage/news/galleries/097ea2edc35a003e1e23a301dc3695db.jpg)
![](/storage/news/galleries/a2583808ee20dc43c1ab72fbeb3bfa72.jpg)
![](/storage/news/galleries/97c620e5a4df74f098603567f13fba6c.jpg)
![](/storage/news/galleries/9bbdefe5a7a41f3f1560872800026260.jpg)
![](/storage/news/galleries/b8cfdbe419a00e2f6434f688561853c6.jpg)