9 грудня в залі засідань Дергачівської міської ради відбулося засідання круглого столу «Підтримка підприємництва в Громаді»

09.12.2021
Під час засідання обговорено ряд питань розвитку територіальної громади, а саме:
🔹можливості для розвитку громади – це можливість розвитку підприємництва;
🔹проблеми та труднощі великого, малого та середнього бізнесу;
🔹щодо розбудови економічного простору, взаємодії, партнерства та співпраці суб’єктів підприємництва Дергачівського субрегіону.
У заході взяли участь керівники громади, старости округів, а також представники великого, малого та середнього бізнесу: правління Об’єднання промисловців та підприємців Дергачівщини, Асоціації приватних роботодавців, підрозділу розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні Дія. Бізнес, Харківської громадської організації «Єврорегіон «Слобожанщини».