3 лютого у міській раді відбувся черговий прийом громадян

03.02.2022
Обговорено коло проблемних питань із жителями Дергачів, Руської Лозової, Питомника та Слатиного щодо:
🔸перерахування оплати послуги за спожитий газ;
🔸благоустрою дороги по вулиці Професійній та благоустрою зупинки в районі «Піски»;
🔸покращення графіку руху громадського транспорту сполученням Дергачі-Харків;
🔸необхідності підвищення якості транспортного обслуговування населення;
🔸земельних питань;
🔸надання матеріальної допомоги на лікування;
🔸проблеми забезпечення водою мешканців селища Питомник;
🔸приватизації земельних ділянок у селі Руська Лозова;
🔸стану озеленення міста Дергачі;
🔸ремонту дороги Харків-Золочів-Олександрівка на ділянці, що проходить через Дергачі.
Прийом відбувся за участі секретаря міської ради Світлани Кучеренко, заступника міського голови Ігоря Туренка, директора підприємства «Дергачікомунсервіс» Віктора Сучова, начальників профільних відділів міської ради.
По озвученим проблемним питанням було проведено консультації та надано відповідні доручення.