3 липня група з 14 осіб, яка складається з дітей та педагогів освітніх закладів Дергачівської громади, вирушила на літні канікули до Польщі

05.07.2023
За сприяння голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка було організовано поїздку на канікули у літній табір до польського міста Гнєзно та вчителів Харківської області до міста Познань на запрошення Маршалока Великопольського воєводства пана Марека Возняка.

Діти з супроводжуючими вчителями будуть відпочивати та проходити оздоровлення у надзвичайно красивому навчальному центрі.

Польські друзі активно підтримали програму співпраці для подальшого встановлення побратимських зв'язків між освітніми просторами Великопольщі та Харківщини.

Щиро дякуємо маршалоку Великопольського воєводства пану Мареку Возняку за запрошення та турботу про відпочинок наших дітей! 🇵🇱🤝🇺🇦