Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

26 серпня відбувся особистий прийом громадян Дергачівським міським головою

Новини
26.08.2021
Під час прийому до Вячеслава Задоренка звернулося 15 мешканців міста Дергачі, селища Козача Лопань, села Руська Лозова.
Жителька Козачої Лопані просила сприяти у наданні матеріальної допомоги на лікування сина. Вячеслав Задоренко, враховуючи всі обставини звернення та соціально-побутові умови громадянки, дав доручення керівникам відповідних служб для організації лікування та обслуговування сина й матері у Територіальному центрі соціального обслуговування міської ради «Берегиня».
Мешканка міста Дергачі акцентувала увагу міського голови на проблемних питаннях мешканців провулку Елітний: слабка електронапруга, необхідна заміна аварійних електричних опор, проблема безпритульних тварин.
Також обговорювалися питання:
?грейдерування та підсипки дороги по в’їзду Семафорний;
?ремонту покрівлі багатоквартирного будинку по вулиці 23 Серпня, 18;
?підвищення вартості комунальних тарифів;
?земельні питання;
?покращення благоустрою території Дергачівського ліцею №2»;
?матеріальної допомоги на лікування, для вирішення соціально-побутових питань.
Вячеслав Задоренко наголосив на необхідності оперативного розв’язання проблемних питань у межах чинного законодавства та надав доручення профільним заступникам.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше