24 серпня загинув мешканець міста Дергачі, боєць розвідувальної роти 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Коробка
Із сумом сповіщаємо, що 24 серпня в боях на Південному напрямку загинув мешканець міста Дергачі, боєць розвідувальної роти 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Коробка.
Сергій був доброю та чуйною людиною, справжнім патріотом і громадським діячем. Очільник Дергачівщини Вячеслав Задоренко та Дергачівська міська рада висловлюють глибоку скорботу та співчуття рідним і близьким загиблого героя. Пам’ять про Сергія назавжди залишиться з нами.
Спочивай з миром! 🕯