24 грудня на Центральній площі Козачої Лопані відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки
Варто відзначити, що новорічну ялинку на головній площі селища було встановлено вперше в історії!
Урочистий захід супроводжувався новорічним концертом, хороводами й подарунками для малечі від Діда Мороза і Снігуроньки, безкоштовними смаколиками та гарячим чаєм для всіх охочих, а також святковим фейєрверком.
Присутні на заході Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко і староста Козачолопанського округу Людмила Вакуленко від себе особисто, від народного депутата України Юлії Світличної та від депутата Харківської обласної ради Євгена Шатохіна привітали всіх присутніх з прийдешнім Новим роком.
Керівники висловили вдячність депутатам Дергачівської міської ради Олегу Дигалу та Вадиму Луценку, завдяки яким вдалося організувати це чудове свято.
![](/storage/news/galleries/16a9aa97ff751390a5036ca4c5a442eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/27ffb9a3e285774620eda3d4ea2016b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/5589f9f6be34ec1583d1dba186ead9bc.jpg)
![](/storage/news/galleries/e7fd564c216a768d359a76f7a1e27948.jpg)
![](/storage/news/galleries/649fe2b00ccfe61233350f82c6b72e9b.jpg)
![](/storage/news/galleries/a023eb267cec9d4894ae2dc2d58870c0.jpg)