Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

23 лютого відбулася чергова сесія Дергачівської міської ради VIII скликання

Новини
23.02.2021

В роботі сесії взяли участь 31 депутат.
В ході роботи було розглянуто і прийнято 115 питань порядку денного. На початку засідання міський голова Вячеслав Задоренко привітав депутатів міської ради Олену Ключку, Євгена Без'язичного, Інну П'ятак з Днем народження.


Під час засідання сесії затверджено Програми соціального захисту населення, проведення громадських робіт на території міської ради та охорони навколишнього середовища, забезпечення роботи відділу з питань організації діяльності місцевого ЦНАПу, а також Комплексну програму охорони та захисту територіальної цілісності України. Окрім цього, на сесії прийняті Положення про відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взємодії з правоохоронними органами і Положення про оренду комунального майна Дергачівської міськради. Для ефективної та якісної роботи комунального підприємства громади, депутатським корпусом міської ради була затверджена Програма закупівлі спеціалізованої автотехніки у кількості 10 одиниць для КП «ДЕРГАЧІКОМУНСЕРВІС» на умовах фінансового лізингу.
Депутатами ухвалено рішення щодо укладення договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації проєкту «Турбота про осіб з інвалідністю – запорука соціальної сталості громади». Ця ініціатива реалізується спільно з Малоданилівською та Солоницівською громадами в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Проєкт спрямовано на надання транспортних і соціальних послуг особам обмеженими фізичними можливостями, що знаходяться на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дергачівської міської ради «Берегиня».

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше