22 червня відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню скорботи та вшанування жертв війни в Україні
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/6c9af80e9daa4bbcb21f9aa13227515a.jpg)
У заході, присвяченому вшануванню пам'яті про 80-річчя початку німецько-радянської війни, взяли участь керівництво громади, ветерани Другої світової війни, члени Дергачівської міської організації ветеранів України, освітяни та представники громадськості.
Урочистим покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Дергачах та хвилиною мовчання учасники заходу віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни.
Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше.
Запрошені ветерани Павло Присяжний та Павло Бугай зі сльозами на очах ділилися своїми гіркими спогадами про страшну і підступну війну, про пережиті воєнні події.
«Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління до покоління. Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава! Честь і слава живим героям! Шановні ветерани, ви можете розраховувати на допомогу та підтримку міської ради!» – зазначив у зверненні Вячеслав Задоренко.
![](/storage/news/galleries/46ebedd9d662a3aac20d2b275054d927.jpg)
![](/storage/news/galleries/b6985532e8e6dfb680feb006c3613fee.jpg)
![](/storage/news/galleries/b08214897080131f67e57f40d2cdd0ac.jpg)
![](/storage/news/galleries/68808f7bcb0223909fb2e6997ebc6076.jpg)
![](/storage/news/galleries/732fbc2f86a36c5dd713e1005e474e1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/6e91cf3b9df89b56d87c909685ea2c7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/1b1a4dec06d4244a6a1e42b208b8d745.jpg)
![](/storage/news/galleries/7e6106db50546616321a2c91c8273286.jpg)
![](/storage/news/galleries/42c8a8a957cc9616e2a907c4f73e199f.jpg)